Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Apteka online

Dowolne, luźne tematy

lolka

Apteka online

Post3 wrz 2018, o 12:07

Najróżniejsze leki bez recepty najlepiej moim zdaniem kupować w internecie. Apteki internetowe bardzo często mają różne promocje, z których bardzo opłaca się skorzystać. Sama bardzo często tak robię zakupy i zawsze jestem zadowolona. A Wy kupujecie leki w internecie?

Djeniu41

Re: Apteka online

Post5 wrz 2018, o 12:13

Kupuję głownie suplementy przez internet.

__

akcesoria łazienkowe

sparlla

Post7 wrz 2018, o 15:01

Ja jakoś nie przepadam za aptekami online, zdecydowanie bardziej wolę te stacjonarne.

kampaka

Post20 paź 2018, o 13:12

Ja zalezy co potrzebuje. Jesli sa to leki "nagle" ktore musze wykupic, bo sie rozchorowalam to raczej stacjonarnie - ide z recepta odbieram i tyle. Ale takie tabletki, ktore przyjmuje stale - jak np intesta na regulacje pracy jelit najczesciej zamawiam online, bo sie bardziej oplaca :)

Wróć do Hydepark