Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Stosowanie suplementów, a zdrowe odżywianie się

Dowolne, luźne tematy

karol652

Stosowanie suplementów, a zdrowe odżywianie się

Post12 paź 2018, o 23:04

Czy stosowanie suplementów przypadku odpowiednio zbilansowanej diety jest konieczne?

lolka

Re: Stosowanie suplementów, a zdrowe odżywianie się

Post15 paź 2018, o 13:03

Wiesz, witaminy zawsze się organizmowi mogą przydać. Dlatego możesz kupić sobie i regularnie przyjmować multiwitaminę: https://www.doz.pl/apteka/p122589-DOZ_PRODUCT_Multivitamina_Family_tabletki_powlekane_60_szt.. Na pewno nie zaszkodzi, nie jest to też duży wydatek.

kampaka

Post20 paź 2018, o 13:13

Ja wlasciwie suplementow nie przyjmuje zadnych. Mam zbilansowana zdrowa diete, ktora wypelnia moje zapotrzebowania. Jedynie dodatkowo z powodu IBS stosuje inteste, ktora chroni uklad trawienny i blone sluzowa jelit :)

kamill8332

Post22 paź 2018, o 21:23

Zdrowie odżywianie się jest bardzo ważne, ale nawet i przy nim ważne jest też dodatkowe suplementowanie się. Tylko w taki sposób będziemy mieli pewność, że dostarczamy wszystkich substancji organizmowi. Tutaj https://prozdrowotny.pl/blog/zelazo-wla ... ntacja-n58 jest bardzo dużo informacji na temat suplementów oraz można je kupić. Polecam witrynę i zachęcam do sprawdzenia.

Wróć do Hydepark