Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jak pozbyć się blizny po oparzeniu?

Dowolne, luźne tematy

karol652

Jak pozbyć się blizny po oparzeniu?

Post21 sie 2018, o 00:38

W młodości przytrafiło mi się paskudne oparzenie - jak uporać się z blizną, która w jego wyniku powstała? Czy można się jej pozbyć, ewentualnie znacznie zmniejszyć?

graffi

Re: Jak pozbyć się blizny po oparzeniu?

Post24 sie 2018, o 18:44

Smaruj ją olejkiem bio oil, powinna się znacznie zmniejszyć, u mnie blizna stawała się w czasie tej kuracji coraz mniejsza i bladła z każdym dniem dosłownie, teraz jej praktycznie nie widać

majais80

Post25 sie 2018, o 11:27

Najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego lekarza, który pomoże w tej sprawie.

kamill8332

Post25 sie 2018, o 19:33

Oj, czeka Cię długa droga… Jeśli zdecydujesz się na operację musisz liczyć się z niemałymi kosztami i bólem. Zamiast niej możesz rozważyć stosowanie plastrów silikonowych, czy żeli na jego bazie, o których często pisze się na https://wszystkoobliznach.pl/ . Niestety, w przypadku plastrów i żeli na efekty będziesz musiał poczekać dłużej, ale przynajmniej unikniesz bólu…

Bernit29

Post27 sie 2018, o 16:39

Są specjalne kremy na blizny.

__

choinki cięte hurt

illonka

Post17 wrz 2018, o 16:12

Niestety kremy średnio sobie z tym radzą :( dużo lepsze efekty daje seria zabiegów takich jak karboksyterapia. Ja usuwałam w ten sposób bliznę po cc. Mieszkam we Wrocławiu i wybrałam się tu do salonu COCO-TIME. Po konsultacji stwierdzono, że w moim wypadku karboksyterapia da najlepsze efekty. Udało się, myślę, że warto spróbować :)

kampaka

Post20 paź 2018, o 15:46

Zastanowilabym sie nad zabiegiem laserowym. Moja siostra byla w Bienkowscy Clinic na zabiegach https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-z ... -medyczne/ i po bliznie nie ma juz ani sladu :) Wiec jesli to Twoj kompleks to moze warto wybrac taka opcje

dadino

Post23 paź 2018, o 22:04

Zdecydowanie laser, zwłaszcza jeśli jest to stara blizna. Na przykład masz taki zabieg - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ bardzo skuteczny. U mnie sobie poradził z blizną sprzed wielu lat

accident

Post10 lis 2018, o 17:34

Zalezy jak głęboka jest blizna. Mi blizne z policzka jeszcze z czasow dziecinstwa wygladzali w centrum medycznym bieńkowski lampami led. Zabieg calkowicie bezbolesny i bezinwazyjny

Little

Post12 lis 2018, o 17:39

Myślę, że zabiegi laserowe mogą Ci pomóc.
Następna

Wróć do Hydepark