Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

bagażnik dachowy

Dowolne, luźne tematy

Tango28

bagażnik dachowy

Post13 paź 2018, o 19:23

hej, wlasnie powiększyła mi się rodzina więc musze trochę "powiększyć" auto. Na zmianę samochodu teraz mnie nie stac więć pomyślałam o kupnie bagażnika dachowego. Możecie polecic jakiś bagażnik? Najelpiej taki, w którym zmieści się stelaż od wózka i inne większe rzeczy.

notzilb

Re: bagażnik dachowy

Post14 paź 2018, o 16:56

Moim zdaniem warto zadbać o jakość takiego bagażnika.

Ragfi48

Post15 paź 2018, o 11:40

Idealnie sprawdza się zwłaszcza podczas wakacji.

__

baza do hybryd

Edukaton

Post21 paź 2018, o 14:57

hmm wiesz co wydaje mi się, że aby najlepiej dobrać box warto pojechac do sklepu Auto-Plus na Prądnicką w Krakowie. Tam możesz kupić lub wypożyczyć różne bagażniki dachowe. Przede wszystkim sprzedawca doradzi Ci, jaki bagażnik wybrać, pokaże też jak go zamontować. Myślę, że to najlepsza opcja.

Wróć do Hydepark