Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Hobby?

Dowolne, luźne tematy

rezerwowa1

Re: Hobby?

Post11 paź 2018, o 10:21

Ja bardzo lubie czytać ksiązki szczegolnie biograficzne. A syn uwiebia dinozaury i własnie trafiłam na ksiażkę https://www.taniaksiazka.pl/dinozaurium-chris-wormell-p-1064297.html Z tej ksuazki dowie się min dlaczego jedne dinozaury miały łuski, inne pióra. Czy fatycznie wyginęły. Książka zawiera ryciny wielkoformatowe, cyfrowe. Ta książka na pewno sie mu spodoba, a ja ciesze się że czyta a nie szuka informacji w internecie.

Tango28

Post19 lis 2018, o 14:19

Chyba tyle ile osób tyle pomysłów na hobby. Ja od dzieciństwa interesowałam się jeździectwem, nawet kilka lat jeździłam konno ale potem poszłam na studia, do pracy, potem mąż, dziecko i jakoś nie było czasu na konie. Teraz syn już chodzi do przedszkola więc mam trochę czasu dla siebie i zastanawiam się nad powrotem do jeździectwa. Przeglądam własnie buty do jazdy konnej z oferty sklepu Horse-Trade bo muszę kupić kilka akcesoriów jeśli chce znów jeździć konno. Na szczęście w tym sklepie mają wszystko więc bez problemu ubiorę się od stóp do głów :)

Mania999

Post19 lis 2018, o 21:41

Prawie codziennie jeżdżę na rowerze.

dariakol

Post21 lis 2018, o 12:09

Ja natomiast interesuję się modą, a na co dzień prowadzę swojego bloga / stronę. Jeśli chcecie to zapraszam w wolnej chwili:
http://najlepszesukienki.pl

A poza tym lubię sport uprawiać, siatkówka, bieganie, kiedyś skok o tyczce :)

alessandra

Post29 lis 2018, o 11:42

Uwielbiam malować paznokcie, zaczęłam się też zajmować tym hobbystycznie. Na razie maluję koleżankom, ale może kiedyś zacznę się tym zajmować profesjonalnie. Zaczynam sobie gromadzić profesjonalne kosmetyki, zamówiłam ostatnio wybielający lakier do paznokci. Świetnie się sprawdza w eliminowaniu przebarwień.

Bigga

Post1 gru 2018, o 10:26

Ja ostatnio bardzo lubię spędzać czas na wykonywaniu różnych ozdób i dekoracji hand-made. Zaczęło się niewinnie, natomiast teraz zajmuje mi to większość popołudni i wieczorów ;) Ostatnio na happenings.pl/ozdoby-styropianowe zamówiłam sobie ozdoby styropianowe, które po pomalowaniu i przyozdobieniu brokatem, cekinami itp staną się pięknymi świątecznymi ozdobami do mojego domu ;)
Poprzednia

Wróć do Hydepark