Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jak pozbyć się blizny po oparzeniu?

Dowolne, luźne tematy

celjon

Re: Jak pozbyć się blizny po oparzeniu?

Post12 lis 2018, o 21:34

Na kilkuletnie blizny maść to chyba za mało

afiszka

Post22 lis 2018, o 09:59

cejlon ma rację, na takie długoletnie blizny maści czy kremy nie pomogą :( moim zdaniem najskuteczniejszy będzie odpowiednio dobrany zabieg kosmetyczny, wykonany pod okiem doświadzonego specjalisty. Ja już kilka blizn usunęłam dzieki karboksyterapii, której poddałam się w salonie COCO-TIME we Wroclawiu. Słyszałam, że skuteczny jest też zabieg dr pen. Warto umówić się na konsultację i zapytać o szczegóły.

graffi

Post25 lis 2018, o 18:45

Można próbować coś zdziałać olejkiem bio oil, on zmniejsza widoczność blizn i rozstępów więc coś na pewno pomoże, wiadomo że najlepiej działa na świeże blizny jak każdy lek ale spróbować nie zaszkodzi
Poprzednia

Wróć do Hydepark