Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Darmowa pożyczka

Dowolne, luźne tematy

Annabel

Darmowa pożyczka

Post14 lis 2018, o 11:54

Widzialem ostatnio reklamę Vivusa. Reklamował darmową pożyczkę. Czy rzeczywiście firma jest w stanie czegoś takiego udzielić?

Gonsior

Re: Darmowa pożyczka

Post14 lis 2018, o 13:17

Jak najbardziej.Firmy bardzo chętnie udzielają takich pożyczek z uwagi na to, ze jes duza konkurencja na rynku. Darmowa pożyczka to zwykle pierwsza pożyczka, ktora ma na celu przekonanie klienta do ich oferty.

Zerknij sobie tutaj:
https://www.rp.pl/Finanse/160929268-Dla ... lowki.html

Na stronie jest to wyjaśnione. Bezpłatne chwilówki to korzyść dla obu stron. Zysk po stronie klienta jest oczywisty – otrzymuje dodatkową gotówkę bez żadnych dodatkowych kosztów, szybko i bez uciążliwych formalności, czyli przy zachowaniu wszystkich właściwych chwilówce zalet. Pożyczkodawcy natomiast łatwiej zbudować bazę klientów – jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że klient zachęcony bezpłatną pożyczką, będzie zainteresowany usługami firmy w przyszłości.

graffi

Post2 sty 2019, o 21:55

Pierwszą dają za darmo a a drugą wykasują tylko że starczy za dwie. :D Bank Raiffeisen nie ma darmowej pożyczki ale jest nieoprocentowana i można spłacać przez 2 lata. koszt to 2,99% od pożyczonej sumy.

rawiola

Post4 sty 2019, o 22:53

w większości firm pożyczkowych oferują darmowe pierwsze pożyczki, w realu to tak wygląda że bierzesz powiedzmy 3 tys złotych i całą tą kwotę oddajesz za miesiąc powiedzmy. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Ja tak brałam w Kredyt OK, jak dla mnie spoko oferta, na święta potrzebowałam więcej gotówki a teraz po wypłacie na spokojnie oddam.

Wróć do Hydepark