Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Rozwalony w mak

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony
Awatar użytkownika

primo

Rozwalony w mak

Post29 kwie 2010, o 11:41

Nie wiem czy ten temat bardziej nie nadaje sie do hydeparku :)

Kupiłem swego czasu premiere cs3, następnie dokupiłem upgrade production premium cs3, gdy weszła 4-ka dokupiłem upgrade web standard cs4 na na koniec production premium cs4. Niby wszystko ok, półtorej roku na tym pracuję, zero problemów. Dopóki, dopóty nie kupiłem maca i nie zachciałem zmianić platformy oprogramowania. Istnieje taka możliwość dla cs4, że robią to za darmo - niby.

Od samego początku korespondencji z polskim oddziałem adobe są kłopoty. Najpierw chciałem zamienić sam web standard cs4 z win na mac. Nie dało się. No to mówię zamienię wszystko. Jak się okazuje też nie da rady, bo rzekomo moje oprogramowanie production premium cs4, legalnie zakupione w Cortlandzie pochodzi ze stanów zjednoczonych i aby to wymienić muszę mieć stamtąd fakturę, poświadczenia zameldowania w usa oraz wizę :)

Co ciekawe najpierw uzyskałem odpowiedź, że nie da rady już zamienić, bo na rynku jest już cs5. No to pytam panią, gdzie? Gdzie można kupić, no nigdzie. Zmiękła na ten argument, ale temat tak przeciąga, że w przyszłym tygodniu będę na spalonej pozycji i będę mógł sobie z dniem wprowadzenia oprogramowania do sprzedaż wsadzić je głeboko w 4 litery.

Teraz pytanie - jak mogę dochodzić swoich praw. Macie jakieś pomysły?
pozdrawiam

primo
http://serwisweb.pl/

Wróć do Software i narzędzia