Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Pozycjonowanie a praca mgr

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

Gruchaehh

Pozycjonowanie a praca mgr

Post24 maja 2010, o 10:03

Witam

Jestem w trakcie pisania pracy mgr - temat pozycjonowanie stron www - niedługo dojdę do Badan

i tu moje pytanko : Ktoś ma jakiś pomysł na Badania związane z pozycjonowaniem ?? :/

z góry dzięki
Awatar użytkownika

darex

Moderator

Moderator

Re: Pozycjonowanie a praca mgr

Post24 maja 2010, o 14:48

Odpowiedź jest prosta - Google Analytics
Awatar użytkownika

Brand

Team eduweb

Team eduweb

Post26 maja 2010, o 16:06

Co chcesz zbadać:
- świadomość właścicieli firm, czy warto pozycjonować firmowe serwisy - w formie ankiet
- czy jak szybko pozycjonowane serwisy wchodzą do top - w formie wielokrotnie powtórzonych testów?
Krzysztof Safjanowski – front-end developer, który na co dzień porusza się pomiędzy akronimami: HTML, CSS, JS, WCAG

Sławek

Post26 maja 2010, o 17:29

myślę, że powinieneś skupić się nie tylko na Google Analytics czy Google Adwords ale pomyśleć nad analizą przykładowej strony pod względem treści, kodu, sposobu zarządzania, elementów marketingowych i przygotować dla takiego projektu przykładowy początek polityki SEO. Jest to trochę zabawy ale warto wtedy zobaczysz ze pozycjonowanie to nie tylko narzędzia google dzisiaj liczy się również treść, nawigacja, przyjazny design i wiele innych kwestii, jeśli masz pytania pisz na PW postaram się pomóc.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie