Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Kurs Wspaniałe Efekty w Photoshop CS5

Zbiór tematów, które nie powinny pojawić się na forum
Awatar użytkownika

Michał Wierzbiński

Kurs Wspaniałe Efekty w Photoshop CS5

Post1 wrz 2010, o 21:52

Witam serdecznie użytkowników forum eduweb.pl!

Pamiętacie mnie z topicu związanego z nowym blogiem eduweb. Jeśli chodzi o ten temat spieszę donieść, że zawiesiliśmy z Grześkiem ten pomysł lecz jest on ciągle w planach, aby spróbować coś takiego stworzyć (oczywiście wszystko dla Was, bo uważamy, że pewne rzeczy świetnie sprawdziłyby się na polskim rynku).

Zawiesiliśmy pomysł bloga bo...

Z przyjemnością informuję, że to ja jestem odpowiedzialny za kurs, którego tytuł widnieje w temacie. Mam już połowę materiału, poruszyłem takie kwestie jak elementy webowe, style, brushe, tworzenie wizytówek ze zmiennymi, tworzenie akcji oraz (co jest drugą nutą przewodnią) sprzedaż stworzonych materiałów na internetowych stockach takich jak iStockPhoto czy GraphicRiver. Dzisiaj spojrzałem jeszcze raz w spis treści i dotarło do mnie, że niektóre rzeczy są za banalne i nie ma sensu ich omawiać. Długo dochodziliśmy z Grzegorzem, co ma pojawić się w kursie, jakie tematy poruszyć itd. Połowa jest zrobiona jednak na drugą połowę zwyczajnie nie mam pomysłu. I teraz zwracam się do Was, Drodzy Użytkownicy:

- Co waszym zdaniem powinno znaleźć się w kursie efektów i sprzedaży na stockach, czego oczekujecie/czego chcielibyście się nauczyć?

Podkreślam, że kurs będzie przeznaczony dla osób, które przerobiły już kurs podstawowy, także ten kurs to już wyższa szkoła jazdy. Chcę aby to był najbardziej wartościowy materiał jaki tylko potrafię skleić, dlatego właśnie zwracam się do Was, bo uważam, że jeśli będziecie wypowiadać się na forum/blogu o waszych oczekiwaniach względem eduweba to my będziemy mogli staranniej wykonywać naszą pracę, aby kursy, które Wam oferujemy były coraz to bardziej satysfakcjonujące.

Podrzucajcie linki do stocków, pokazujcie mi efekty, które chcielibyście nauczyć się tworzyć, dyskutujmy.

Powtarzam słowa, które padły w trakcie rozmów z Grześkiem: gówna nie puścimy : )

Liczę na Was społeczności eduweb.
Awatar użytkownika

Michał Michańczyk

Moderator

Moderator

Re: Kurs Wspaniałe Efekty w Photoshop CS5

Awatar użytkownika

wolny

Moderator

Moderator

Re: Kurs Wspaniałe Efekty w Photoshop CS5

Post5 wrz 2010, o 18:59

Myślę że Michał uchwycił sedno ;D Mnie też by najbardziej pasowały wszelakie fotomanipulacje do użytku reklamowego itp ;)

Wróć do Kosz