Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Aktualizacja bazy danych w phpMyAdmin

asp.NET, PHP oraz bazy danych

Artur

Aktualizacja bazy danych w phpMyAdmin

Post24 sie 2010, o 11:33

Witam.

Znajomy prosił mnie, abym zmienił mu na jego stronie kilka drobnych elementów. Takie jak powiększyć font, zaktualizować nr. telefonu itp. Wszystkie elementy które chcę zmienić są zapisane w bazie danych phpMyAdmin. Problem jest taki, że po zmianie danych w bazie i po zatwierdzeniu ich, na stronie nie widać żadnych zmian!

Strona utworzona jest przez pewną firmę - jest to mocno zamotany system CMS.
Wyczyściłem cache strony w tym CMS'e i nic. W bazie jest nowa zawartość a na stronie nadal stara, co z tym zrobić?
Awatar użytkownika

MateuszManaj

Team eduweb

Team eduweb

Re: Aktualizacja bazy danych w phpMyAdmin

Post14 paź 2010, o 22:04

Witam!
Nie wiem, czy nie jest za późno na odpowiedź. Mam nadzieję, że nie..
Sprawdź czy odnosisz się do prawidłowej bazy danych, oraz czy w tym CMS'ie nie ma kotwic, które uniemożliwiają pobranie danych z bazy.
Wyczyść też cache w przeglądarce i sprawdź działanie na innej lub innym kompie.
Jeśli to nic nie da będzie trzeba zrobić to analitycznie, po nitce do kłębka...
Pozdrawiam!
Mateusz Manaj

Wróć do Server side