Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Projektowanie koszulek etc.

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć

sxc

Projektowanie koszulek etc.

Post24 wrz 2010, o 23:55

Witam

Ostatnio zainteresowałem się projektowaniem grafik na koszulkach / koszulek ( nie wiem jak to dokładnie nazwać ). Chętnie bym się przekonał o co w tym chodzi , tylko nie wiem od której strony to ugryźć. Może ktoś z forum w tym siedzi lub zna jakieś strony z artykułami na ten temat. Chciałbym się dowiedzieć co jest pomocne przy robieniu czegoś takiego
( tablet itp. ? ). Domyślam się że wszystko będzie związane z Illustratorem i Ps'em, ale nie wiem jak można sprzedawać takie projekty i na jakich licencjach. Za wszelkie pomocne informację z góry dziękuję :)

Pozdrawiam

Patisonek

Re: Projektowanie koszulek etc.

Post17 gru 2010, o 00:16

Witaj,
Nie wiem, czy jesteś jeszcze zainteresowany materiałami odnośnie projektowaniem grafiki na koszulkach. Ale ostatnio widziałam w Empiku ciekawe czasopismo-w całości poświęcone projektowaniu grafiki na koszulkach, bluzach, czapkach itp:) Tytuł tej gazety to chyba "Wears design". Było tam dużo ciekawych informacji, napewno coś tam znajdziesz na temat licencji i praw autorskich:)

Pozdrawiam

Wróć do Grafika i Fotografia