Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Server MYSQL

asp.NET, PHP oraz bazy danych

Leszek

Server MYSQL

Post8 sty 2011, o 18:58

Jestem po zakupie kursu PHP - podstawy, przeprowadziłem instalację Apache, niestety sukcesy zakończyły się na konfiguracji MYSQL. Podczas przetwarzania konfiguracji wyskakuje błąd 1045. Po wielokrotnej próbie instalacji błąd zmienił wartość na 1364. Próbowałem wyłączać firewall, sprawdzałem czy nie dublują się usługi mysql i wszystko jest dobrze.
Posiadam system windows 7 home 64 i instaluję mysql-5.5.8-winx64.

Jak na razie udało mi się zainstalować mysql server 5.0.85 bez problemów, następnie zainstalowałem najnowszą wersję 5.5.8 i o dziw też nie było wcześniejszych problemów.
phpmyadmin wykrywa bazę 5.0.85 - jak aktualizować na nowszą wersję już zainstalowaną tj. 5.5.8

Wróć do Server side