Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Modyfikowanie akcji Photoshopa

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć

samuraj

Modyfikowanie akcji Photoshopa

Post2 mar 2011, o 15:26

Witam
Mam pytanie odnośnie modyfikowania akcji Photoshopa. Ściagnąłem sobie jakąś akcje do zrobienia jakiegos ciekawego efektu i wszystko by było w porzadku, gdyby nie to, że akcje były robione pod anglojęzyczną wersje programu i w pewnych krokach akcji jest na [przykład "wybierz warstwę Background" zamiast "... tło" lub "wybierz Layer 1" zamiast "... warstwę 1".
To samo dzieje się kiedy kupuję ubezpieczenia komunikacyjne.
I moje pytanie brzmi, czy mozna edytować poszczególne kroki akcji i jeżeli tak, to jak.

Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika

vl87

Re: Modyfikowanie akcji Photoshopa

Post4 mar 2011, o 01:43

Będzie ciężko. Ewentualnie spisać kroki tej akcji i zrobić ja na nowo dla siebie. Pozdrawiam.

Wróć do Grafika i Fotografia