Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Druk i licencja na zdjęcie

Illustrator, InDesign, przygotowanie do druku

Peterek

Druk i licencja na zdjęcie

Post13 wrz 2011, o 16:21

Witam,
wymyśliłem pewien rodzaj zeszytu który powinien usprawnić pracę pewnej grupie ludzi. Znalazłem zdjęcie na istockphoto.com koszt tego zdjęcia to 30 kredytów licencja standardowa. Moje pytanie jest takie czy to zdjęcie mogę wykorzystać na okładce mojego zeszytu? To zdjęcie to krajobraz na którym umieszczę napisy itp. Zdjęcie nie jest produktem który sprzedaję a jedynie efektem graficznym, czy w świetle prawa przy zakupie takiego zdjęcia mogę je wykorzystać na mój zeszyt?

Drugie pytanie to czy znacie jakieś drukarnie warte polecenie (najlepiej woj. śląskie), które drukują zeszyty A4, A5 Ja niestety nie mam do nich szczęścia bo druk który otrzymywałem nie był tym czego oczekiwałem.
Pozdrawiam P.

Wróć do DTP i Projekty do druku