Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem z fomrularzem

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

kobas8

Re: Problem z fomrularzem

Post20 wrz 2011, o 12:23

dzieki za podpowiedz, w koncu i mi sie udało. Ale jest jeden mały myk...wcześniej jak przychodził email do outlooka to w polu nadawca miałem odrazu pokazane dane nadawcy (imie, nazwisko itp.) teraz pokazuje mi adres mojego serwera poczotwego przez ktorego idzie poczta. Jak polaczyc twoj kod z tym co teraz brakuje ? podejrzewam że wiąże się to z usuniętym parametrem "extra" ale jak go dodaje do if(mail(.... to wyskakuje błąd podczas wysyłania.
Tak wygląda kod:

<?php
$text = 'MIME-Version: 1.0' . "\r\n";
$text.= 'Content-type: text/plain; charset=UTF-8' . "\r\n";

$kontakt_imie = $_POST['imie'];
$kontakt_nazwisko = $_POST['nazwisko'];
$kontakt_email = $_POST['email'];
$kontakt_wiadomosc = $_POST['wiadomosc'];

if( $kontakt_imie == true )
{
$nadawca = $kontakt_email;
$odbiorca = "mój@email";
$client_ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$email_tresc = "Imie: $kontakt_imie \nNazwisko: $kontakt_nazwisko \nEmail: $nadawca \n\nWiadomość: \n\n$kontakt_wiadomosc \n\nIP: $client_ip \n\n";
$extra = "From: $nadawca\r\n" . "Reply-To: $nadawca \r\n" . "X-Mailer: PHP/" . phpversion();

if( mail( $odbiorca, "Formularz kontaktowy", $email_tresc, $text ) )
{
echo "wyslano=tak";
}
else
{
echo "wyslano=nie";
}

}
?>
Poprzednia

Wróć do Flash i ActionScript