Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Darmowy Edytor HTML

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony
Awatar użytkownika

dominikando

Darmowy Edytor HTML

Post25 wrz 2011, o 12:30

Witam Serdecznie,
Szukałem takiego tematu, jednakże nie znalazłem - uważam, że warto podyskutować.

Chciałbym poruszyć ten temat na forum eduweb'u. Mianowicie 'Darmowy Edytor HTML'. Zgodzę się iż Adobe Dreamweaver to wdzięczne i funkcjonalne narzędzie. Jednak pisać strony w języku XHTML czy HTML 5 można równie dobrze w innym darmowym programie. Pytanie teraz, który z programów dostępny na rynku odpowiadał by wybrednemu webdeveloperowi. Który polecacie i dlaczego - jeśli macie jakieś ciekawie doświadczenia to podzielcie się na forum.

Ja osobiście używałem EdHTML 5.0 jednak z powodu jego niestabilności zrezygnowałem po roku. Przeniosłem się na Nvu jednak również mnie nie zadowolił. W końcu zainwestowałem dzięki dobroci znajomego w Adobe Dreamweaver, jednak teraz nie mam możliwości korzystania z tego narzędzia dlatego zastanawiam się nad Notepad++. Proszę o opinię.

Dziękuję i Pozdrawiam. ;)

adolek17

Re: Darmowy Edytor HTML

Post25 wrz 2011, o 22:38

Zachęcam do zainteresowania się darmowym edytorem o nazwie RJ TextEd ;)
Awatar użytkownika

dominikando

Re: Darmowy Edytor HTML

Post26 wrz 2011, o 18:05

RJ TextEd wygląda obiecująco. Adolek17 długo w nim pracujesz? jak sobie cenisz jego funkcje, widzę że ma konwerter jednostek, rozbudowany edytor składni i skryptów, generator Lorem Ipsum oraz wbudowany klient FTP. :?:

W Eclipse ktoś pracował?

Pozdrawiam ;)

Wróć do Software i narzędzia