[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4770: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
 Forum eduweb.pl • Wyświetl temat - Przewijanie galerii action script 2
Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Przewijanie galerii action script 2

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

NHFL

Przewijanie galerii action script 2

Post7 wrz 2011, o 17:15

witam swego czasu kupiłem kurs robienia stron internetowych flash z elementami photoshop ale informacje w nim zawarte jesli chodzi o galerie to do końca mnie nie zadowalają... a więc chciałbym ulepszyć swoją galerię... posiadam movieclip z minaturkami zdjęć i 2 buttony a w actionscripcie mam kod dzięki któremu po naciśnięciu w lewą lub prawą strzakę przesuwa się movieclip o wyznaczoną wartość lecz ten kod nie jest doskonały... chciałbym aby po przytrzymaniu LPM albo po najechaniu na przycisk(onRollOver) moja galeria sie płynnie przesuwała a na dzień dzisiejszy galeria przesuwa sie skokowo i trzeba wielokrotnie klikac na te strzałki co nie jest zbytnio funkcjonalne.. pomożecie mi przerobić ten kod?? ponizej kod as2 a tutaj link do strony... mozecie zobaczyć o co chodzi http://www.nauka-jazdy-adam.yoyo.pl/

lewo.onRelease = function () {
if(miniaturki._x <= 1230) {
miniaturki._x += 10;
prawo._visible = true ;
}
else {
lewo._visible = false ;
}
}

prawo.onRelease = function () {
if(miniaturki._x >= -1080) {
miniaturki._x -= 10;
lewo._visible = true ;
}
else {
prawo._visible = false ;
}
}

NHFL

Re: Przewijanie galerii action script 2

Post30 wrz 2011, o 14:43

juz miesiąc prawie minął i cisza... nie wierze że nikt nie potrafi mi pomóc..

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Re: Przewijanie galerii action script 2

Post30 wrz 2011, o 15:24

Wróć do Flash i ActionScript