Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

IPhone - Tips And Tricks

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

fan_japan

IPhone - Tips And Tricks

Post20 paź 2011, o 09:51

Witam...

Zaczynam przygode z Iphonem od strony AIR ( Fl CS5 i Fl CS5.5 ) , chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy od osób które już działają w tym świecie.

Czy jest jakiś dobry emulator Iphona??

Jeśli chodzi o pisanie aplikacji która ma być przeznaczona na 3G, 3GS i 4G gdzie każdy z nich posiada inna rozdzielczość wyświetlacza, jak od samego początku przygotowywać komponenty graficzne(mają być wektorami aby później je skalować, gdzie zazwyczaj zaleca się konwetowanie do Bitmap) aby później nie budować od początku wszystkiego pod daną rozdzielczość??

Jakie problemy mogę napotkać od początku, jak je ominąć(nie proszę o gotowe rozwiązania tylko o hasła,pojęcia, sugestie).

Chciałem się utwierdzić, lepiej jest używać MouseEventów zamiat TouchEventów, nie używać ??

Na co zawsze muszę uznać za Stałe pisanie kodu szczególnie pod telefony??

Jakie pojęcia muszę poznać szczególnie dla Iphona jeśli chodzi o sam AS3.0??

Czy są dość duże różnice przy pisanie samego kodu pisząc aplikacje na komputer w stosunku do pisania na telefon??

Czy wszelkiego rodzaju Tweener'y normalnie można używać??

Z góry dziękuje za odpowiedzi na którekolwiek pytania, Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to będę dodawał

Pozdrawiam

Wróć do Flash i ActionScript