Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Z swf do możliwości edycji.

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

wiktor12348

Z swf do możliwości edycji.

Post10 lis 2011, o 16:13

Witam

Potrzebuje pomocy, raczej podstawy i wierze że ktoś pomoże gdyż nie znam programu. Mam stronę w formacie swf. Chcę sprowadzić to do takiego formatu bym mógł zmienić wygląd mojej strony internetowej. Cały czas jak daje open i wybieram ją to wyświetla mi jedynie ją. Nie mam możliwości zmian.

Dziękuje i pozdrawiam.
Program: Adobe Flash CS5.5

panczak

Re: Z swf do możliwości edycji.

Post10 lis 2011, o 20:28

Chyba niestety nie da rady ponieważ .swf jest skompilowanym plikiem...
Skąd masz tą stronkę ? Może jest możliwość zdobycia pliku .fla ? Wtedy z edycją nie było by problemów.

Podobno .swf można zdekompilować lecz sam nigdy tego nie robiłem.
Znajomy polecał mi kiedyś http://www.decompiler-swf.com/ ale jak napisałem nie mam pojęcia czy jest sens.

adalbert

Re: Z swf do możliwości edycji.

Post14 lis 2011, o 11:41

Niby jest łatwy w użyciu - swf to fla - Sothink SWF Decompiler jednak jeszcze na nim nie pracowałem. Można spróbować.
Po zmianie na fla edycja w Adobe Flash Pro.

Wróć do Flash i ActionScript