Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

przypisanie ID buttona do zmiennej

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

jacob000

przypisanie ID buttona do zmiennej

Post29 lis 2011, o 00:38

Witam.

Mam mały problem z pisaniem aplikacji w AS3. Otóż potrzebuje przypisać do zmiennej active_id wartość ID buttona który został kliknięty oraz pobranie zawartości tej zmiennej przez clase AS odpowiadającą za wczytanie odpowiedniego pliku XML. Wszystko działa do momentu kiedy muszę do zmiennej przypisać odpowiednią wartość ID klikniętego buttona bo nie wiem jak to napisać. Proszę o pomoc. Pracuję w Adobe Flash Builder 4.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Re: przypisanie ID buttona do zmiennej

Post29 lis 2011, o 12:16

dołącz FLA zapisz do wersji CS4 i opisz dokładnie co to za przycisk instanceName itp

jacob000

Re: przypisanie ID buttona do zmiennej

Post29 lis 2011, o 19:45

ale we flash builder nie da rady wyeksportować projektu do pliku FLA a ja nie korzystam z flash profesjonal tylko z flash buildera a on ma format FXP.

Wróć do Flash i ActionScript