Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[Szukam] Pozycjonera do ścisłej współpracy !

Oferty współpracy, zlecenia, pomoc przy projektach i inne
  • Wiadomości
Offline

fitnewsite

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 30 mar 2015, o 22:39

[Szukam] Pozycjonera do ścisłej współpracy !

Post19 kwie 2015, o 15:47

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Na początku na pewno zastanawiacie się o co dokładnie chodzi, oraz jaki typ biznesu chce zaprezentować wszystkim osobom, którzy potrafią i znają się na pozycjonowaniu stron WWW.

Nie będę tutaj się dużo rozpisywał. Dlaczego ? A no dlatego, że więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą. Biznes ten opiera się na zarabianiu w takich kategoriach jak PPA/CPA + zarabianie na prowizjach z pewnego serwisu.

Serwis, który chce stworzyć, będzie serwisem zagranicznym czyli będziemy atakować cały świat i portal/portale będą prowadzone w języku angielskim. Każdy kto miał do czynienia nawet w kwestii teoretycznej jeżeli chodzi o takie terminy jak PPA/CPA doskonale będzie wiedział na czym ta forma zarobku polega. W ostatnim czasie prowadziłem taki biznes w sferze gier komputerowych na których przez 3,5 miesiąca przy biernej pracy zarobiłem z moim wspólnikiem(który był pozycjonerem) ponad 500 $. Teraz mam lepszy pomysł + wspólnik z powodów rodzinnych musiał opuścić nasze szeregi przez co zostałem zmuszony do szukania kolejnej również tak zdolnej i chętnej do pracy osoby.

Kogo szukam ? Szukam osoby, która potrafi w skuteczny sposób wypromować nasz serwis w wyszukiwarce Google pod różnymi frazami tak aby zaatakować najatrakcyjniejsze zakątki świata(nie mówimy tutaj o Polsce). Szukam osoby dojrzałej, odpowiedzialnej, która dysponuje CZASEM i która nie rozmyśli się po tygodniu, miesiącu czy nagle zaprzestanie kontaktu. Podsumowując osoba ta musi być zdeterminowana i mieć chęci do stworzenia naprawdę dobrego biznesu a taki mój zdecydowanie jest, który będzie nam przynosił naprawdę przyzwoite profity.

Co do mojej roli, osoby więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą. Tam przedstawię dokładny zarys biznesu, planów i obowiązków jak i dalszych działań odnośnie tego biznesu z którego z pewnością nie chce zrezygnować.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail:

fitnewsite@gmail.com

Pozdrawiam

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości