Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Premierka problem z dzwiekiem

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

kamilmzyku

Premierka problem z dzwiekiem

Post23 lip 2013, o 19:18

Pierwszy raz widze taki problem,mianowicie Zgralem film z kamery w premierce wszystkie 3 klipy sa dobrze zgrane a 4 gdy wrzucam do premierki jest od polowy glos spozniony.Natomiast gdy ogladam go surowy na dysku za pomoca media player dzwiek jest dobrze.Tak mam na dwoch komputerach.Zgrywalem film juz 3 razy i nic.Prosze o szybka odpowiedz
Awatar użytkownika

Morgtus

Re: Premierka problem z dzwiekiem

Post23 lip 2013, o 19:47

Trochę dziwny błąd, a jak materiał wygląda w innych programach do wideo, np. After lub Sony Vegas, może tylko w Premiere jest problem, a inne aplikacje sobie poradzą. Kolejna sprawa to spróbuj wyrenderować bezstratnie(aby nie stracić jakości) ten klip w jednym z wymienionych programów lub samym premier, dodatkowo podziel go na połowę i wyrenderuj do dwóch osobnych plików o tych samych parametrach i formacie. Czy to pomoże, nie wiem, ale na początku próbowałbym w ten sposób rozwiązać problem. Pytanie jeszcze jak zgrywasz materiał, czy jest to materiał na taśmie, czy na karcie pamięci, czy zgrywasz przez FireWire, czy przez usb, lub czytnik kart.

Pozdrawiam
Strona portfolio http://www.morgtus.pl - montaż i edycja wideo, postprodukcja, grafika komputerowa.
Obrazek

kamilmzyku

Post25 lip 2013, o 12:42

Material zgrywany jest przez firewire z kamery natomiast material nagrywany jest na kasetke minidv.Problem jest takze na innych programach.Mysle ze chodzi tu o blad na kasetce moze cos z tasma.Tylko pytanie nasuwa sie samo?dlaczego za pomoca media player chodzi normalnie?

kamilmzyku

Post5 sie 2013, o 05:57

Nie jest to blad na kasetce, nagralem kolejny material, jednak znowu dzwiek jest spozniony.Kasetki sa nowe.Nie mam pojecia co z tym zrobic:/
Awatar użytkownika

przemotco

Post5 sie 2013, o 22:54

sciągnij program format factory, i sprawdź nim informacje pliku wideo, tego który odtwarza sie normalnie w premiere i tego który nie, wyniki wrzuć tu na forum.,

Ps, zeby sprawdzic dane pliku wideo to włącz program format factory, po prawej stronie wybierz "ZAAWANSOWANE" - "MEDIA FILE INFO" i wybierz dany plik wideo.

Pozdrawiam

kamilmzyku

Post6 sie 2013, o 20:15

Postaram się wrzucic to jutro.Dziekuje za chec pomocy.CZytalem tez na forum UK ze sa problemy takie poprzez indexing w premiere moze to cos psuje?bo jeden material ktory mi nie indekosowalo to chodzi normalnie.Moze da się to wylaczyc?.Bo material przerzucam z jednego kompa w ktorym mam firewire na drugi.Wydaje mi się że mogą miec tez znaczenie pliki ktore się pojawiaja po indeksowaniu tzw.xmp?tego danego materialu wideo.

kamilmzyku

Post16 sie 2013, o 22:29

Wtam serdecznie.rozwiazlem probelem a mianowicie tkwił on w zainstalowanym k-lite codec(usunąć).pakiet adobe odinstalowac trzeba specjalnym programem który znajduje sie na stronie producenta i na nowo zainstalowac.Może komus ta informacjia sie przydać;)

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D