Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

problem banner flash gif

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

rafkol

problem banner flash gif

Post6 paź 2011, o 11:14

witam, mam taki nietypowy problem, pewnie dla was dość prosty. Zrobiłem sobie prosty bannerek we flashu, ladnie wszystko się animuje ogólnie działa. problem pojawił się w momencie gdy chciałem go opublikować w gifie, bo nic się nie animuje, pokazuje się tylko napis i koniec, wygląda na statycznego gifa a zmieniałem na animowanego i kombinowałem już na wszystkie sposoby wszystkie opcje zmieniałem i nic... może ktoś wie jak to zrobić w dodatku tak aby się płynnie animowało wszystko, może trzeba zmienić liczbę klatek na sekunde??? sam nie wiem dlatego proszę o pomoc

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Re: problem banner flash gif

Post6 paź 2011, o 13:28

flash nie ma możliwości zapisu do formatu animowanego gif-a, ma tylko możliwość eksportowania poszczególnych klatek do serii plików typu gif, aby utworzyć z nich animowany gif trzeba pewnie użyć jakiegoś zewnętrznego programu aby połączyć serię plików w jeden animowany

Wróć do Flash i ActionScript