Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem z debugowaniem animacji, testowaniem sceny FLESH CS6

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

ApriL141

Problem z debugowaniem animacji, testowaniem sceny FLESH CS6

Post16 paź 2016, o 12:12

Mam mały problem z testowaniem scen w animacji, mianowicie nie mogę odtwarzać filmu od zaznaczonego przeze mnie momentu na osi czasu.

Gdy klikam Ctrl+Enter (Testuj film), film puszcza się od początku w nowym oknie, ale gdy nie chcę oglądać go od początku i klikam Ctrl+Shift+Enter (Debuguj film), wyświetla się komunikat "Nie można debugować tego pliku SWF, ponieważ nie zawiera ActionScript" (we wcześniejszej wersji programu ten skrót klawiszowy odtwarzał film w nowym oknie od momentu zaznaczenia na osi czasu).
Również skrót klawiszowy (Testuj scenę) Ctrl+Alt+Enter nie działa prawidłowo, ponieważ film puszcza się od początku tak jak w przypadku Testowania filmu (Ctrl+Enter)

Jak można testować film nie oglądając go od początku, tylko od zaznaczenia na osi czasu?

Pracuje w Adobe Flash Professional CS6

Wróć do Flash i ActionScript