Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem z dźwiękiem we Flashu, proszę o pomoc

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

ApriL141

Problem z dźwiękiem we Flashu, proszę o pomoc

Post3 paź 2015, o 18:13

Witam, pracuje w Adobe Flash CS5, i mam problem z dźwiękiem ,polega on na tym iż gdy przesuwam myszką po osi czasu aby np. dopasować dialogi do ruchu ust postaci dźwięk się nie odtwarza, ale ruch tak, jednakże gdy odtwarzam animację za pomocą klawiszy ctrl+enter animacja leci od początku a dźwięk pojawia się. Po samym kliknięciu enter gdy zaznaczona jest jakaś losowa klatka odtwarza się animacja od momentu zaznaczenia, lecz bez dźwięku.
Jeśli problem nie wydaję się jasny podaję link do filmiku gdzie dziewczyna bez problemu odtwarza dźwięk jedynie przesuwając myszką po osi czasu.
https://www.youtube.com/watch?v=uA2zcvQGI94
(moment o który mi chodzi zaczyna się 2:37:20 godzinie)
Nie mam pojęcia jak ona to robi, proszę niech mi ktoś wyjaśni :)

vishi

Re: Problem z dźwiękiem we Flashu, proszę o pomoc

Post16 paź 2015, o 19:25

Nie oglądałam filmiku, ale wydaje mi się, że może chodzić o to jak dodałaś dźwięk na timeline. Musi być to opcja synchronizacji stream, czyli jak masz klatkę, w której dodajesz dźwięk idziesz do panelu properties i pod dodanym dźwiękiem synchronization to dajesz opcję stream.

Wróć do Flash i ActionScript