Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem z trackowaniem w Mocha/AE materiału z kursu

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

GrzegorzZ

Problem z trackowaniem w Mocha/AE materiału z kursu

Post11 lis 2013, o 22:40

Witam serdecznie

Podczas przerabiania kursu Adobe After Effects Techniki Pracy w jednej z lekcji przedstawione jest trackowanie za pomocą Mochi. Mój problem polega na tym, że przerabiany materiał został w Mocha ztrackowany dokładnie tak jak powinien, wszystko wykonałem tak jak w kursie i wyeksportowałem dane jednak w Afterze po wklejeniu danych trackowanie nie wygląda tak jak powinno... Dziwnie się przesuwa i pływa, wykonuje jakieś ruchy, których nie ma w programie Mocha. Krótko mówiąc: do wyeksportowania danych przez Moche wszystko wygląda idealnie jednak w Afterze już nie.

Stąd moje pytanie czy jest może jakiś mały haczyk, jakieś ustawienie może, o którym nie wiem, a które może mieć wpływ na coś takiego? Jeśli będzie potrzeba to wstawię filmik z opisywanym problemem jak to dokładnie wygląda.

Pozdrawiam

Qdlas01

Re: Problem z trackowaniem w Mocha/AE materiału z kursu

Post15 lis 2013, o 12:30

Jeżeli w Mocha wszystko wygląda dobrze, to spróbuj w Twoim projekcie w AE, w warstwie do której zaimportowałeś dane trackowania, zresetować (usunąć klatki kluczowe) parametr Anchor Point . Pozdrawiam .

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D