Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[Premiere Pro CS4] Problem z zapisem gotowego filmu

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

td998

[Premiere Pro CS4] Problem z zapisem gotowego filmu

Post8 kwie 2010, o 09:45

Witam
Dopiero zaczynam przygodę z adobe premiere CS4 , więc mój problem może wydawać się dla was śmieszny.
Próbuje zmontować nagrywane filmiki z karty telewizyjnej w jedną całość i zawsze wychodzi mi większy plik końcowy niż przed pocięciem i wyrzuceniem reklam ( film orginalny mpg.1,6g a po pocięciu i zapisaniu do avi 8g ) :(
jak zmieniłem format na EPEG2-DVD to wielkość spadła do 1,2giga ale audio zapisuje mi do osobnego pliku :(
Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić , może ktoś doradzi mi co i jak trzeba zrobić .
najchętniej to nie zmieniał bym formatu i zostawił orginalny ( mpg.) ale go nie ma na liście :(
albo EPEG2-DVD ale z dźwiękiem w jednym pliku.

.............
już wszystko jasne
pomoc nadeszła z innego forum :D
kolega Croolick napisał
w zakładce Multiplexer bedziesz miał to czego szukasz
:D :D :D

szabelek

Re: [Premiere Pro CS4] Problem z zapisem gotowego filmu

Post9 kwie 2010, o 19:26

Duzy rozmiar pliku bierze sie z tad ze zapewne zapisujesz film bez kompresji. Poczytaj w necie dokladnie jak sie zabrac do renderingu i wszystko bedzie jasne. Nie wiem jak to jest w Premiere, ale w AfterEffects najlepiej jest zapisywac film do QuickTime lub .avi bez kompresji i dopiero skapresowac innym programem(np. VirtualDub).
Pozdrawiam

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D