Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem ze stylami w Opcjach motywu

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

krzykwiat

Problem ze stylami w Opcjach motywu

Post23 lut 2016, o 13:22

Dla szablonu swojej strony www, stworzyłem własne opcje motywu. Wszystko działa poprawnie, dane wpisane w pola input są wyświetlane na stronie głównej. Mam tylko jeden problem. Chciałbym jakoś ostylować powstałe tabele i opisujące je nagłówki. Dodałem do pliku sekcję head i zapisałem w niej style. Ładnie poformatowało ale pojawił się problem z zapisem w bazie danych wprowadzonych w pola input danych. Jak usunąłem style, to i problem ustąpił.

Jak w poprawny sposób ostylować taki własny plik opisujący opcje motywu? Próbowałem dodać do moich styli w projekcie ale nie są one rozpoznawane. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Wróć do Systemy CMS