Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

projektowanie stron bez uzycia slideru ? zobacz alternatywy

Ciekawe projekty odnalezione w sieci

hightower

projektowanie stron bez uzycia slideru ? zobacz alternatywy

Post13 kwie 2016, o 16:08

hej

jak w temacie, chciałem zachęcić do dyskusji i pokazać zarazem kilka przykładów stron że można i nawet trzeba próbować wyjść poza ramy 'slideru' i opierania stron na nim, bo może to przynieść więcej pożytku i korzyści dla strony, SEO i użytkownika.

dajcie znać co myślicie i czy macie swoje typy na to rozwiązanie - chętnie poszerzę bazę :)
Grafikowanie i składanie stron www - projekt i skład. realizacje tu.
inne moje profile : behance | facebook o grafice i inspiracjach | blog o projektowaniu

trudlewski

Re: projektowanie stron bez uzycia slideru ? zobacz alternat

Post21 kwie 2016, o 13:44

Rozwiązanie przedstawione na tych stronach są dosyć interesujące. Nie wiem czy kiedyś będę tworzył takie strony ale warto zapamiętać takie rozwiązania.

fihova

Re: projektowanie stron bez uzycia slideru ? zobacz alternat

Post17 wrz 2018, o 23:12

Do you have something to say about Perkins? If yes then take the www.PerkinsExperienceSurvey.com Guest Experience Survey.

Wróć do Inspiracje