Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

przeglądarka nie wyświetla zdjęć

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

Polly

przeglądarka nie wyświetla zdjęć

Post4 gru 2011, o 19:14

Witam,
przy kolejnych eksperymentach z nauką flasha próbowałam stworzyć stronkę, na której po kliknięciu w przycisk wczytywane jest zdjęcie za pomocą loadera i addChild. We flashu oraz przy podglądzie lokalnym w ie wszystko działa. Kiedy jednak umieszczam stronę na serwerze po kliknięciu na przycisk zdjęcie nie wyświetla się. Co może być przyczyną?

batiowy

Re: przeglądarka nie wyświetla zdjęć

Post5 gru 2011, o 01:06

Upewnij się czy wszystkie pliki wrzuciłeś na serwer, razem z fotkami

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Post5 gru 2011, o 20:23

Być może zła ścieżka do pliku. Podaj link do strony po publikacji to Ci powiem co dokładnie jest nie tak.

Polly

Post5 gru 2011, o 22:44

Ogromne dzięki za chęci, udało mi się rozwiązać problem, choć nie do końca wiem jak :) Ścieżki były poprawne, pliki na serwerze. Zadziałało kiedy wykasowałam linie, które miały umieścić zdjęcie w odpowiednim miejscu na stronie.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Wróć do Flash i ActionScript