Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Przeniesienie licencji Adobe na innego użytkownika

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony

Luki

Przeniesienie licencji Adobe na innego użytkownika

Post31 maja 2012, o 19:35

Witam, czy jest jakaś możliwość przeniesienia licencji z mojego konta Adobe na innego użytkownika? Na moim koncie mam zarejestrowane dwa pakiety Master Collection CS5, z czego jeden chciałbym sprzedać, jednak jak to mogę zrobić aby w pełni przenieść licencje na innego użytkownika, bez konieczności przekazywania całego konta Adobe, gdyż z 2giego pakietu chcę korzystać nadal.

hudy85

Re: Przeniesienie licencji Adobe na innego użytkownika

Post2 sie 2012, o 13:35

Musisz wypelnic formularz adobe, odeslac, dezaktywowac pakiet na swoim komputerze i odinstalowac z komputera. Odpowiedz od Adobe powinienes dostac Ty jak i osoba na ktora licencja zostala przeniesiona.
Kupilem niedawno w taki sposob PS CS5 z allegro, papierki poszly, ale zadnej odpowiedzi nie dostalem, pomimo tego program zarejestrowalem i aktywowalem, wiec wszystko w pelni dziala :)
Pozdro!

Luki

Re: Przeniesienie licencji Adobe na innego użytkownika

Post22 sie 2012, o 13:39

dzieki wielkie, dobrze wiedzieć że to możliwe bo już zaczynałem w to wątpić :D

Wróć do Software i narzędzia