Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[asp.net mvc]Rozbudowa aplikacji a baza danych

asp.NET, PHP oraz bazy danych
  • Wiadomości
Offline

MarcinW

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 25 cze 2017, o 14:03

[asp.net mvc]Rozbudowa aplikacji a baza danych

Post25 cze 2017, o 14:19

Witam

Mam pytanie odnośnie rozbudowy istniejącej i działającej aplikacji opartej o asp.net mvc, a konkretnie rozbudowy bazy danych bez utraty już istniejących danych. W trakcie projektowania migracje pozwalają na aktualizację struktury bazy danych przy każdej zmianie / aktualizacji obiektów. A co w przypadku kiedy mam już działającą aplikację i chcę ją rozbudować dodając nowe funkcjonalności, a rozbudowa pociąga za sobą również rozbudowę bazy danych.

W przypadku uruchomienia pierwszy raz nowej aplikacji entity framework sam zajmuje się utworzeniem i inicjalizacją bazy przy pierwszym starcie aplikacji. A co w przypadku kiedy wrzucam rozbudowaną aplikację do już istniejącej bazy ? W jaki sposób zaktualizować strukturę bazy bez utraty już istniejących danych ?

Wróć do Server side

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości