Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Sublime czy Phpstorm

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony
Awatar użytkownika

Seapage

Sublime czy Phpstorm

Post15 mar 2014, o 01:23

Kto jakie ma styczności z sublime i phpstorm, proszę wypisywać plusy i minusy ;)
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Re: Sublime czy Phpstorm

Post15 mar 2014, o 13:23

Sublime Text > all ;] subiektywnie oczywiście, ale ja z niego korzystam.

PHPStorm to przede wszystkim IDE, Sublime Text to prosty edytor tekstowy, który jednak ma tak wiele dodatków, że również możemy go rozbudować do poziomu IDE.

Moim zdaniem po prostu przetestuj oba, napisz jeden projekt z użyciem Sublime Text, drugi z użyciem PHPStorm i zdecyduj.

Ja korzystam wyłącznie z Sublime Text dla kodowania / programowania webowego.
Obrazek

clod

Post16 sty 2015, o 16:56

Polecam Codelobster
Awatar użytkownika

mareckimx

Post19 sie 2016, o 20:26

Oba edytory są ok. Ale w żadnym nie znalazłem takiej funkcjonalności jak np. tworzenie projektu z wykorzystaniem serwera a nie lokalnego dysku ? Jakieś sugestie? można to jakoś rozbudować? Edytory z aktualnie korzystam to netbeans i dreamweaver cc.

Wróć do Software i narzędzia