Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Telefon z 4k - jeśli tak to który?

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:
  • Wiadomości
Offline

agus123

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 15 mar 2017, o 21:59

Re: Telefon z 4k - jeśli tak to który?

Post25 wrz 2018, o 09:18

Jakby nie patrzeć, to jednak zawsze spory wydatek. W przypadku zgubienia może zaboleć. Ja swoje urządzenia oznaczam za pomocą ID wygenerowanego na https://uczciwi.com/ . Pozwala to nadać urządzeniu indywidualny charakter i ułatwić ewentualny zwrot w przypadku znalezienia. Znalazca dzwoni pod numer Centrum Alarmowego dla Właścicieli i Znalazców, a tam fajni ludzie zajmują się procedurą zwrotu. Warto pomyśleć o swoich sprzęcie.
Offline

dorota98

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 26 sty 2017, o 15:09

Re: Telefon z 4k - jeśli tak to który?

Post18 lis 2018, o 16:47

Zgadzam się. Podobnie działa pakiet Bezpieczny Telefon od mySafety https://www.mysafety.pl/mobile. E-sticker nadaje urządzeniu indywidualny charakter, a na urządzeniu można wyświetlić informacje z numerem centrum mySafety, pod którym można zgłosić odnalezienie telefonu. Aplikacja umożliwia również samodzielne zlokalizowanie urządzenia, zdalną blokadę a nawet wymazanie danych.
Poprzednia

Wróć do Hardware

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron