Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Timeline w premiere pro

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

Jar-San

Timeline w premiere pro

Post12 maja 2010, o 10:31

Witam!
Jestem początkujący w premiere pro (mam wersję cs4) i mam taki problem.
Prawdopodobnie coś wcisnąłem i zniknąło mi okienko z timeline.
Próbuję przez Window -> Timelines i wtedy wyskakuje mi duże okno na pół prawej części ekranu ale tylko z dwiema ścieżkami tzn. jedna ścieżka video i jedna audio. I na domiar złego obie te ścieżki są nieaktywne, tzn. nie mogę na nich nic umieścić.
Przy próbie otwarcia nowego projektu pojawia się okno timeline z kilkoma ścieżkami video i audio i są one aktywne ale całe okno timeline zajmuje znów prawą połowę ekranu i nie mogę tego zmniejszyć (próbuję przedokować te okno metodą uchwyć-przeciągnij i upuść ale nie działa).
Może ktoś mi pomoże jak wrócić do fabrycznych ustawien widoku stołu montażowego?
Z góry dzięki :)

Jar-San

Re: Timeline w premiere pro

Post13 maja 2010, o 18:43

Rozwiązanie tego problemu jest tak trywialne, że pozwoliłem sobie na odpowiedź samemu sobie, a przy okazji i innym, którzy być może będą mieli kiedyś podobne przypadki.
Co robimy?
Wciskamy jednocześnie <ctrl><alt><shift> i dopiero wtedy odpalamy premiere (ale cały czas trzymamy wciśnięte klawisze).
Jak pojawi się okno powitalne przechodzimy do nowego projektu (można wtedy zwolnić te klawisze) lub do już zaczętego i mamy pierwotne ustawienia.
Proste!
Ale to nie ja wymyśliłem. :shock:
To wujek Google :lol:
Dziękuję tobie wujku Google :D

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D