Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Ubezpieczenie na życie czy macie?

Dowolne, luźne tematy
Awatar użytkownika

Januszek

Ubezpieczenie na życie czy macie?

Post21 lis 2018, o 08:52

Ciekawi mnie czy są tutaj osoby,ktore zdecydowały się na wykupienie sobie ubezpieczenia na życie.....

Jesli takt o w jakiej firmie?

Gonsior

Re: Ubezpieczenie na życie czy macie?

Post21 lis 2018, o 11:54

Jesli zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia, polecam nationale nederlanden. Maja w nim szerokie pakiety. Polisa taka daje wiele korzyści. Może zabezpieczać na różne sposoby. Wszystko zależy od tego, jaki zakres ochrony wybierzesz. Po pierwsze, jeśli coś poszłoby nie tak, Twoi najbliżsi – w umowie określani jako uposażeni lub beneficjenci – mogą dostać od firmy ubezpieczeniowej odszkodowanie w wysokości sumy ubezpieczenia, na którą opiewała Twoja polisa na życie. Po drugie polisa na życie rozszerzona o inne ryzyka niż zgon ubezpieczonego, daje ochronę Tobie – osobie wykupującej polisę. https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Ostatnio zmieniony 3 gru 2018, o 10:17 przez Gonsior, łącznie zmieniany 1 raz

dariakol

Re: Ubezpieczenie na życie czy macie?

Post21 lis 2018, o 12:07

Nie mam i chyba nie chcę mieć. Sama odkładam.

Wróć do Hydepark