Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Uzależnienie - jak się z nim uporać?

Dowolne, luźne tematy
  • Wiadomości
Offline

karol652

  • Posty: 177
  • Rejestracja: 13 gru 2017, o 16:22

Uzależnienie - jak się z nim uporać?

Post23 lut 2018, o 17:22

Jak w temacie - jestem osobą uzależnioną od alkoholu. Chciałbym wyzwolić się z sideł nałogu, jednakże zupełnie nie wiem, jak tego dokonać... Czy powinienem skorzystać z pomocy profesjonalnego ośrodka od uzależnień? Jestem z Krakowa, a tutaj, dobrą opinią cieszy się http://ograniczpicie.pl/
Offline

Thomson

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 20 lut 2018, o 13:19

Re: Uzależnienie - jak się z nim uporać?

Post24 lut 2018, o 18:23

Alkoholizm jest poważnym uzależnieniem, bez silnej woli ciężko sobie z nim poradzić dlatego warto abyś poszedł do profesjonalnego ośrodka który pomoże Ci sobie poradzić z problemem. Z mojej strony mogę życzyć Ci wytrwałości w walce z nałogiem.
Offline

fitGoska

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 14 gru 2016, o 11:02

Re: Uzależnienie - jak się z nim uporać?

Post9 mar 2018, o 13:16

Każde uzależnienie jest poważnym problemem. Niszczy nie tylko organizm osoby uzależnionej, ale również psychikę osób bliskich, na których odbija się piętno tego nałogu. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z tą sytuacją trzeba skorzystać z porady specjalisty, psychologa etc. Można również próbować samemu, ale nie wiem czy to coś pomoże. Może uświadomienie sobie tego jakie konsekwencje niosą ze sobą uzależnia,coś pomoże.
http://www.kobiety.pl/uroda/nawyki-ktor ... woja-skore tutaj jest kilka przykładów nawyków, które niesamowicie niszczą nasz organizm, a przede wszystkim skórę.
Offline

Eryk7574

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 mar 2018, o 14:00

Re: Uzależnienie - jak się z nim uporać?

Post19 mar 2018, o 16:20

Znasz się na parafarmaceutyce i suplementach diety? Potrzebujesz opakowań lub etykiet? Jeśli tak to zapoznaj się z ofertami firmy http://joppol.pl/ . Mają bardzo ciekawe opcje do wyboru, z których każdy będzie zadowolony.

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron