Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

drukarnia opakowań

Illustrator, InDesign, przygotowanie do druku

arkadius-82

drukarnia opakowań

Post30 sie 2011, o 13:11

Witam wszystkich.

Czy znacie może jakieś drukarnie, które specjalizują się wykonywaniem opakowań ze wcześniej przygotowanego projektu?
Generalnie chodzi mi o wydruk, wykrojenie, a następnie pozginanie w odpowiednich miejscach.

Sebastian

Re: drukarnia opakowań

Post30 sie 2011, o 16:55

Kod: Zaznacz cały
http://www.opakowania.net/indexo.php

Firma znajduje się w Zduńskiej Woli - ok. 60km od Łodzi.

eustac

Post4 gru 2013, o 00:22

arkadius-82 pisze:Witam wszystkich.

Czy znacie może jakieś drukarnie, które specjalizują się wykonywaniem opakowań ze wcześniej przygotowanego projektu?
Generalnie chodzi mi o wydruk, wykrojenie, a następnie pozginanie w odpowiednich miejscach.

Nie wiem jakie opakowania potrzebujesz ale jak nie są zbyt duże to spokojnie zrobią je w drukarni Drukon.pl. Ja potrzebowałem małe (wielkości pudełek na kartridże do drukarek) oraz ok. 3 razy większych. Tych drugich nie byli w stanie zrobić więc zamówiłem gdzie indziej, ale te mniejsze drukowałem u nich bo zaoferowali najniższą cenę. Napisz do nich. Jak dla mnie są ok.

martanowiny

Post8 maja 2014, o 13:00

Na internecie jest mnóstwo poszukaj teraz są promocje

Konrad

Post1 paź 2014, o 10:17

Jeżeli to jakieś standardowe opakowanie to nie będzie problemu. Gorzej jak zechcesz samemu wykrojnik stworzyć

kamill8332

Post20 kwie 2018, o 13:33

Jeśli chodzi o zwykłych druk i inne rzeczy z tym związane, to bardzo opłaca się robić ksero w Reprotechnice. Wiem, bo znajomy bardzo polecał to miejsc. Dobra opcja dla studentów, ponieważ można nawet kserować książki w dobrej jakości, a wiadomo, jak wyglądają one, gdy skserujemy sobie to sami w domu. A w drukarni chyba nawet wychodzi to taniej.

karol652

Post27 lip 2018, o 12:15

Jeśli chodzi o drukarnię, której opakowania kartonowe z nadrukiem wyróżniają się szczególną estetyką, polecam Ci Promo24. Pudełka z nadrukiem są bardzo wytrzymałe i dokładnie zrobione, na pewno nie będziesz mieć zastrzeżeń. Ja jeszcze nie miałem okazji zamawiać u nich opakowań kartonowych z nadrukiem, więc to nie jest moja opinia, ale sugeruję się licznymi, bardzo dobrymi opiniami na ich temat.

Wróć do DTP i Projekty do druku