Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Mój adres w cudzej witrynie

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

kakali

Mój adres w cudzej witrynie

Post23 lut 2012, o 16:22

Witam,
mam pewien problem. Opublikowałam niedawno witrynę dwujęzyczną polishlawaustralia.com
W wyszukiwaniu po angielsku zajmuje ona całkiem dobre miejsce w wyszukiwarkach,
natomiast w wyszukiwaniu po polsku mój adres pojawia się tylko jako element cudzej witryny:
domaincoleta.com/whois/polishlawaustralia.com (bez linku).
Strona domaincoletta opisuje sama siebie jako strona promujaca inne strony, ale mam wrażenie,
że raczej promują sami siebie moim kosztem.
Czy ktoś już spotkał się z czymś podobnym i czy można coś z tym zrobić?
Awatar użytkownika

monii

Re: Mój adres w cudzej witrynie

Post29 lip 2012, o 22:00

Wiesz co znaczy "whois" ?
Takich serwisów jest na pęczki, zdobywają treść w taki a nie inny sposób, co niektóre publikują twoje dane osobiste(adres zameldowania, telefon, email) przy domenach com, biz, net, itd. o ile ich nie zablokuje firma sprzedająca domeny.
Ja miałam taki waśnie problem z domenami com, ilość spamu jaka trafiała do mnie na skrzynkę pocztową była porażająca.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie