Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Proszę o ocenę mojej strony

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

aster

Proszę o ocenę mojej strony

Post22 paź 2013, o 20:29

To jest moja nowa i pierwsza strona internetowa http://ps4fan.pl
Proszę o ocenę i podpowiedzi co w niej ewentualnie zmienić
Awatar użytkownika

Seapage

Re: Proszę o ocenę mojej strony

Post22 paź 2013, o 21:22

,,Czytaj dalej fanie" nie czuje tego całkowicie lepiej by brzmiało już ,,Dowiedz się więcej". Tak samo nie wiem skąd ci się wziął kolor czarny napisu na tym guziczku. Bardzo podoba mi się, że gdy scrolluje stronę i dojdę do końca pojawiają się mi nowe artykuły bez klikania w paginacje. Jednak po prawej stronie zostaje pusta przestrzeń co jest minusem. W prawej kolumnie zamiast szukaj nas na fb może lepiej poprostu dodać likebox ? :) Wracając jeszcze di tych guziczków do rozwinięć artykułów lekki gradient by nie zaszkodził wręcz przeciwnie. Jednak pamiętaj, że tworzenie stron to zdecydowanie kwestia gustu. Pozdrawiam :)

startcv

Post23 paź 2013, o 17:41

Czy aby na pewno słowo "największe" trafnie opisuje tą stronę internetową??

hightower

Post23 paź 2013, o 19:46

Layout odpycha, jest przeładowany, tło - przytłacza, czcionka koszmarna, dlaczego w ciemnych kolorach ?
proponuję wydać 40$ na przyzwoitą skórkę worpdressa i po kłopocie. :D
Grafikowanie i składanie stron www - projekt i skład. realizacje tu.
inne moje profile : behance | facebook o grafice i inspiracjach | blog o projektowaniu

kamill8332

Post22 sie 2018, o 11:26

Wydaje mi się, że każdy biznes może odnieść sukces jeśli zapewni mu się odpowiedni rozgłos. Najlepiej do tego użyć firmowej strony internetowej. Jednak projektowanie serwisów internetowych nie należy do prostych zadań. Dlatego najlepiej tworzenie serwisów www zostawić profesjonalistom. Na stronie: http://d2m.pl/oferta/szczegoly/strony-i ... cje-webowe oferuje się firma, która tworzenie serwisów internetowych wykonuje na co dzień i świetnie im to wychodzi.

Wróć do Opinie, uwagi i oceny