Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jaki program najlepszy do tworzenia stron www?

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony

albinafir

Jaki program najlepszy do tworzenia stron www?

Post27 kwie 2017, o 09:33

Zastanawiam się nad tym który z dostępnych płatnych i darmowych programów do tworzenia website'ów jest najlepszy i dlaczego. Słyszałam dobre opinie o WebSite X5. Jakie jest Wasze zdanie.

krzykwiat

Re: Jaki program najlepszy do tworzenia stron www?

Post26 maja 2017, o 20:43

Ja używam Visual Studio Code i Coda 2 bo lubię mieć pełną kontrolę nad kodem i nie używam żadnych edytorów wizualnych. Jednego czego nie polecam to sublime text.
Awatar użytkownika

Sunim3241

Post10 lis 2017, o 15:37

Pierwszą stronę stworzyłem z pomocą kreatora wix, ale jest średnio zoptymalizowana, kolejna bazowała na gotowym szablonie, ale tam nie mogłem się odnaleźć. Ostatecznie mam stronę na wordpressie, na moje wymagania w zupełności wystarczy.

Michalek33

Post11 wrz 2018, o 08:53

Również tworzę strony na wordpressie i nie narzekam. Żeby stworzyć podstawowe strony i też rozbudowane to wordpress w zupełności wystarczy.

Wróć do Software i narzędzia