Forum eduweb.pl • Wyświetl temat - Jak prawidłowo parzyć kawę?
Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jak prawidłowo parzyć kawę?

Dowolne, luźne tematy

Bigga

Re: Jak prawidłowo parzyć kawę?

Post26 lip 2018, o 10:06

graffi pisze:Przyłączam się do tego że najważniejsza jest jakość wody, u siebie w domu zawsze zaparzę idealna kawę ale mam warszawską kranówkę, dobrą i czystą, na działce gdzie woda jest ze studni ta sama kawa smakuje fatalnie

Ale nawet, jeśli nie ma się w domu dobrej jakości wody, to można przecież ją przefiltrować w dzbanku filtrującym. Bez obaw, to nie jest drogie. Trafiłam ostatnio na ciekawy artykuł na stronie http://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra - okazuje się, zamienniki do dzbanków filtrujących działają tak samo, jak oryginały, więc z powodzeniem można je nimi zastąpić, a kosztują dużo mniej :)

patrik

Post30 lip 2018, o 15:44

Ja kawę piję praktycznie tylko z expressu ;)

Iremi41

Post7 sie 2018, o 17:07

Mam specjalny ekspress do kawy.

___

wycieczka chiny

maartusia

Post11 sie 2018, o 17:08

Mi smakuje ta którą robię i to mi wystarcza

dalia

Post13 sie 2018, o 12:51

Zeby kawa była dobrze zaparzona, musi się marzyć koło 5-6 minut. To absolutne minimum
Poprzednia

Wróć do Hydepark