Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Macie jakieś plany na wakacje

Dowolne, luźne tematy
Awatar użytkownika

Januszek

Macie jakieś plany na wakacje

Post6 kwie 2018, o 11:02

Bo jeśli tak to gdzie się wybieracie?

I czy już coś zarezerwoaliście? Bo ja jeszcze nie i nie mam pomysłu/

Gonsior

Re: Macie jakieś plany na wakacje

Post6 kwie 2018, o 12:21

Jeśli jeszcze nie masz niczego zabukowanego to jednak proponowałbym się pospieszyć trochę bo w sezonie będzie ciężko ( przetestowane). Poza tym te najlepsze noclegi w najkorzystniejszych cenach są rezerwowane z wyprzedzeniem
Dwie miejscowosci w górach, które polecam:

Karpacz
Zakopane
Nie jest wbrew pozorom tak drogo jak się wynajmuje włąsne mieszkanie. Możecie przejrzeć sobie je na przykład na tym portalu: https://www.sunandsnow.pl/ NO i jest tam tyle atrakcji, że można sobie zorganizować czas nawet jak pogoda jest mocno średnia.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2018, o 12:23 przez Gonsior, łącznie zmieniany 2 razy

fitGoska

Post6 kwie 2018, o 15:28

Ja już niebawem myślę o jakiś konkretnych wakacjach gdzieś najlepiej wylegując się na plaży. Planuję Maderę, w najgorszym razie może Grecję. Potrzebuję takiego prawdziwego długiego odpoczynku, bo jest on bardzo ważny w naszym życiu http://www.kobiety.pl/lifestyle/odpoczy ... co-to-komu
Poza tym każdemu po stresującym czasie taki się należy, żeby organizm trochę wrócił od normalności.

singupar

Post5 maja 2018, o 11:14

Oczywiście, że mamy przygotowane plany na wakacje. W tym roku planujemy wraz z całą rodzinką odwiedzić piękne Trójmiasto. Znaleźliśmy naprawdę świetną ofertę noclegu na stronie https://www.noclegowo.pl/noclegi/sopot/ , więc postanowiliśmy zatrzymać się właśnie w Sopocie.

merolekCzern

Post5 maja 2018, o 23:47

ja w tym roku jadę do Łeby

Caval

Post7 maja 2018, o 15:46

Ja zawsze spontanicznie wyjeżdżam, czekam na oferty last minute

vivien

Post9 maja 2018, o 20:50

Ja właśnie też totalnie nie mam pomysłu...

Gregor43

Post15 maja 2018, o 18:42

Mamy już zarezerwowany nocleg w Chorwacji. Teraz zbieramy punkty z jedzeniem i miejsca, które warto odwiedzić.

_____

import z Chin cło

zovii

Post21 maja 2018, o 16:44

W tym roku na miesiąc ponad wybieram się do Anglii dlatego teraz przed wyjazdem szlifuję angielski znalazłem na YouTube kanał Enlinado na którym sporo fajnych materiałów edukacyjnych mozna znalezc i duzo nowych skutecznych metod nauczania poznac ;)

Wróć do Hydepark