Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Raty czy pożyczka

Dowolne, luźne tematy

Olette32

Re: Raty czy pożyczka

Post26 kwie 2018, o 14:19

To jedno i to samo. W zależności od kwestii oprocentowania można sprawdzić, która opcja jest dogodniejsza.

_______

ranking kredytów hipotecznych kredyt-na-nieruchomosc.pl

Caval

Post7 maja 2018, o 15:49

Mój poprzednik dobrze to ujął, jednak czy ktoś z Was miał styczność z rankingiem pożyczek na stronie recenzjepozyczek.pl? Znalazłem ich jakiś czas temu, a obecnie dość pilnie potrzebuje gotówki. Chętnie posłucham osób doświadczonym w tej tematyce, bo może akurat rozwieją moje wątpliwości

okularnicaa

Post9 maja 2018, o 00:12

Ja mogłam wziąć operację na raty, ale zdecydowałam się na kredyt. Weszłam sobie na ranking kredytów gotówkowych - kredytnakazdycel.pl i po przejrzeniu najlepszych ofert uznałam, że jest to bardziej opłacalne niż raty :)

onyksss

Post10 maja 2018, o 22:24

Mi się ostatnio udało wziąć wymarzony samochód na raty na kredytna4kolka.pl i od tego czasu jestem fanką brania rzeczy na raty :) To bardzo wygodne, że można spłacać powoli.

Glowka

Post10 maja 2018, o 23:13

A czemu nie pożyczka na raty? :D Ja ostatnio znalazłem urządzenie jakim jest porównywarka pożyczek na raty - pozycznaraty.pl i powiem Wam, że naprawdę spodobała mi się taka opcja. Zupełnie zmieniło mi się zdanie na temat takich pożyczek, bo za pośrednictwem takich stron można naprawdę wiele zyskać, co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika

Januszek

Post16 maja 2018, o 14:26

Raty mogą wydawać się korzystne, jednak tak naprawdę cena może być wkalkulowana w cenę produktu jaki kupujemy. Tak wiec dobrze jest się zorientowac czy w innym sklepie, który nie oferuje rat przypadkiem nie będzie o wiele taniej...

Natomiast jeśli już bierzecie chwilówkę to polecam porównac sobie oferty w porównaniu.W sieci są różne zestawienia firm pożyczkowych.

kamill8332

Post20 maja 2018, o 10:45

Ja zastanawiam się nad nową opcją car sharing w Warszawie. Słyszałem, że wiele osób tak robi, bo wychodzi to po prostu taniej. Myślicie, że będzie to ok? Może ktoś z Was ma jakieś wskazówki? Bo jeśli chodzi o wypożyczalnię, to znalazłem http://4mobility.pl/

amimah

Post21 maja 2018, o 00:21

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

and24

Post21 maja 2018, o 06:43

Myślę, że forma nie jest aż tak istotna jak istotna jest cena. Zwłaszcza, że zarówno raty jak i pożyczkę można zaciągnąć przez internet. Po prostu należy to sobie zimno skalkulować co bardziej się opłaca.
W sklepach trafiają się promocje 0%, ale prawdą też jest, że często zdarzają się pożyczki przy RRSO na poziomie 0%. Krótko mówiąc jest z czego wybierać.

maciek233

Post23 maja 2018, o 08:53

Zdecydowanie korzystniejszą opcją będzie wypożyczenie samochodu, na przykład z wypożyczalni aut Radom https://car-rental.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-radom/. Raty są stosunkowo bezpieczną opcją pod warunkiem, że posiadamy fundusze na spłatę.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Hydepark