Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Hawajska koszula

Dowolne, luźne tematy

Gonsior

Hawajska koszula

Post22 maja 2018, o 10:31

Mam do Panów obszerne pytanie. Z racji tego że mamy okres okropnych upałów, chciałbym zaopatrzyć się w tzw. "hawajską koszulę" na krótki rękaw. Nie wiem czy przy mojej szczupłej sylwetce wypada nosić tego typu koszulę, jednak kusi mnie ona niesamowicie. Problem w tym, gdzie kupić takie koszule, jakie firmy je produkują najczęściej ?
Awatar użytkownika

Januszek

Re: Hawajska koszula

Post23 maja 2018, o 07:11

Moim zdaniem takie koszule bardzo dobrze wygladają na szczupłych sylwetkach. Duże wzory sprawiają,że coś optycznie wydaje się większe ( tutaj klatka piersiowa). Tak wiec taka koszula o wiele lepiej mozę wygladać na osobie szczupłej niz na kims grubszym. Sam latem lubię nosić ją na jakiś biały podkoszulek. Albo samą jak jadę gdzieś nad wodę.
O ile jeszcze w ostatnich latach takie koszule były dośc niemodne to w ostatnim czasie ten trend wraca jak sam mozesz sobie poczytać:
https://answear.com/blog/meski-trend-ss ... zula/18994

Lidiet32

Post31 maja 2018, o 15:32

Bardzo fajne uda się Tobie znaleźć w h&m i to w naprawdę rozsądnej cenie. Ostatnio upatrzyłam dla męża kilka ciekawych modeli.

_______

likwidacja szkód Śląsk

sophia88

Post14 cze 2018, o 18:10

h&m lub zara mają ciekawe modele, ale fakt to tylko opcja dla szczupłych panów....

siatkarz32

Post17 cze 2018, o 19:10

Ja chodzę w takiej koszuli czasem ale po godzinach

Wróć do Hydepark