Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Remont łazienki

Dowolne, luźne tematy

gafek

Remont łazienki

Post6 lip 2018, o 12:27

Hejka,
Nie widzę powodów, żeby nie zrobić remontu samodzielnie. Przecież to o wiele lepszy plan, niż przepłacanie na bandzie “fachowców”, których widuję przeważnie lekko wstawionych. Na stronie https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrauliczne/grzejniki jest naprawdę rewelacyjny wybór, między innymi zamawialiśmy tam właśnie jeden z tych grzejników, ale też farby i wiertarkę. Warto jest robić rzeczy na własną rękę, to naprawdę się opłaca.

kamill8332

Re: Remont łazienki

Post16 lip 2018, o 02:21

Robicie sami remont swojej łazienki, czy korzystacie z jakiejś ekipy remontowej? Dajcie koniecznie znać, bo jestem ciekawa, jak to u Was wygląda. U nas zdecydowanie staramy się większość prac robić sami. Teraz dowiedzieliśmy się, że będą nam potrzebne frezy diamentowe do pracy z betonem. Wiem, że takie frezy diamentowe można kupić w różnych miejscach, ale chyba warto jednak w to zainwestować i wybrać dobrego producenta frez diamentowych.

wiktor736

Post17 lip 2018, o 10:15

Ja u siebie tak samo sam robiłem remont. Skoro latem mam mniej pracy to wolę wykorzystać jakoś produktywnie ten czas.

karol652

Post18 lip 2018, o 08:21

Jeśli chodzi o remont łazienki, to aktualnie jest mi potrzebny hydraulik z Poznania bo jest kilka dość ważnych prac do wykonania. Myślicie, że warto szukać najlepszych specjalistów nawet do najłatwiejszych rzeczy? Zastanawiam się właśnie co zrobić i co wybrać. Mam kilka miejsc, które polecał mi znajomy, więc muszę szukać jakiegoś dobrego hydraulika z Poznania.

patrik

Post27 lip 2018, o 10:50

Jak sobie przypomn, ile mój ubiegłoroczny remont łazienki pochłąnął, to aż mi się słabo robi.

ulkakulka

Post12 sie 2018, o 17:31

Jak już skończycie remonty na zero to warto pomyśleć o oświetleniu łazienkowym! To bardzo ważne żebyw wybrać odpowiednią lampę. W wolnej chwili możesz zerknąć do sklepu: http://formatt.waw.pl/pl/33-lampy-lazienkowe. Osobiście jestem zwolenniczką oświetlenia łazienkowego, które zajmuje jak najmniej miejsca- czyli np. kinkiety:)

dalia

Post13 sie 2018, o 12:51

Ja teraz przymierzam się do remontu lazienki, ale kompletnie nie mam wizji, dlatego zastanawiam się, czy nie skorzystać z pomocy architekta wnętrz

lolka

Post26 lis 2018, o 10:31

Robiąc jakikolwiek remont w domu, na pewno musimy pomyśleć o tym, gdzie przechować nasze rzeczy. Najlepszym rozwiązaniem jest moim zdaniem skrytka, którą można sobie na określony czas wynająć. Właśnie dlatego polecam zapoznać się z ofertą firmy http://przechowamwszystko.pl/. Jest to mega wygodne.

karo32

Post11 gru 2018, o 15:31

hej,
ja mam dość spory komfort, ponieważ mam przestronną i własną łazienkę połączoną z sypialnią. Pomiędzy łączeniem obu pokojów zamontowałem wannę, a obok ustawiłem dwa fotele i stolik, nad którymi wiszą piękne lampy betonowe z https://lampy-betonowe.pl/19-lampy-loftowe Bardzo mi się podoba moje wnętrze, a szczególnie te lampy betonowe! Dodały uroku i charakteru dla całego pomieszczenia

Wróć do Hydepark