Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Rehabilitacja

Dowolne, luźne tematy

karol652

Rehabilitacja

Post1 sie 2018, o 20:56

Moja córka od jakiegoś czasu musi regularnie uczęszczać na rehabilitację. Problem w tym, że nie ma jak docierać do kliniki (gdyż ja pracuję, a mieszkamy na wiosce). Czy jest jakiś sposób, aby przenieść tę rehabilitację do domu?

kamill8332

Re: Rehabilitacja

Post1 sie 2018, o 21:00

Jest bardzo łatwy sposób na przeniesienie rehabilitacji do domu. Musisz po prostu kupić sprzęt do rehabilitacji. Fakt, że mała była już na rehabilitacji, sprawia że potrafi obchodzić się ze sprzętem do rehabilitacji, dzięki temu będzie mogła nawet ćwiczyć samodzielnie. Taki sprzęt do rehabilitacji możesz nabyć ze strony: https://www.sklep-kajkosz.pl/ . Jest on niedrogi, więc na pewno będzie Cię na niego stać.

Bebzicko

Post4 sie 2018, o 16:30

Taki sprzęt jest strasznie rogi.

Berczi39

Post9 sie 2018, o 14:43

Warto podpytać o to w przychodni.

__

usługi transportowe wałbrzych
Awatar użytkownika

Januszek

Post10 sie 2018, o 13:20

Warto jest na pewno dopytać się w przychodni. Wiekszośc przychodni czegoś takiego w ofercie nie ma ale są centra medyczne, które umożliwiają prowadzenie rehabilitacji w domu. Muszą zgrywać się z tym równiez ćwiczenia bo rehabilitant nie przyniesie Ci na miejsce skomplikowanego i cięzkiego sprzętu. O tym również musisz pamiętac.

Jeśli chodzi o mnie to polecam masaże. Mozna je spokojnie wykonywac w domu i przynoszą bardzo pozytywne efekty. Na przykład masaż tkanek głębokich, https://www.miod-malina.pl/na-czym-pole ... fekty.html Poczytaj sobie
Ostatnio zmieniony 22 sie 2018, o 13:36 przez Januszek, łącznie zmieniany 1 raz

dalia

Post13 sie 2018, o 12:54

Ostatnio dostałam skierowanie na rehabilitację na kręgusłup. Niestety, na NFZ terminy masakrycznie długie - ponad rok czekania. Może jesteście mi w stanie polecić taniego i dobrego rehabilitanta z Krakowa, do któego mogłabym się udać na rehabilitacje prywatnie?

celine

Post13 sie 2018, o 16:22

Wielu rehabilitantów oferuje swoje usługi z dojazdem do domu, trzeba tylko poczytać ;)

Tango28

Post12 wrz 2018, o 12:49

Niestety przy większych urazach rehabilitacja jest niezbędna. Najgorsze jest to, za na nfz rehabilitacja trwa tylko 2 tygodnie a to zdecydowanie za mało czasu aby dojśc do pełnej sprawności. Ostatnio czytałam, że bardzo dobry wpływ na stawy i ich regeneracje ma magnetoterapia. Aparat do magnetoterapii można kupić w sklepie Bardomed. Jeśli jesteście po kontuzji i chcecie szybciej wrócić do zdrowia to warto rozważyc zakup tego urzadzenia.

wuzenik

Post14 wrz 2018, o 12:39

Myślę, że na pewno uda Ci się znaleźć rehabilitanta, który będzie dojeżdżał do was.

kattaq12

Post17 wrz 2018, o 13:19

Jeżeli chodzi o rehabilitację to mogę z całego serca polecić ośrodek wypoczynkowy Panorama w Krynicy Zdrój. Jeżdzę tam regularnie z synem i widzę po nim efekty. Obsługa bardzo miła także dziecko w ogóle się nie boi.

Wróć do Hydepark