Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Niepowtarzalna abstrakcja [Illustrator]

Ciekawe projekty odnalezione w sieci
Awatar użytkownika

Choji

Niepowtarzalna abstrakcja [Illustrator]

Post20 lip 2010, o 20:26

Witam wszystkich i wrzucam jedną z prac którą znalazłem w sieci przedstawia ona abstrakcje coś w stylu fali
A oto i ona:
http://browse.deviantart.com/digitalart ... 4#/d14toxq
Jest to grafika wektorowa wykonana najprawdopodobniej w ilustratorze

Mam do was jeszcze małe pytanko , wie może ktoś jakimi narzędziami można by takie coś uzyskać , macie może dostęp do jakiegoś tutka ?. Może chodziarz po części mogli byście mi o tym trochę opowiedzieć że się tak wyrażę .

Pytałem kolegów na photoshop.pl ale oni nie maja pojęcia (efekt sam w sobie ich bardzo zachwycił).
Wejdź i sprawdź Interaktywne Forum Komputerowe
Awatar użytkownika

darex

Moderator

Moderator

Re: Niepowtarzalna abstrakcja [Illustrator]

Post20 lip 2010, o 21:49

Dla mnie to rysowane na tablecie 8-)
Awatar użytkownika

Choji

Post21 lip 2010, o 10:50

Rysowane na tablecie, yhm , ale po prostu pędzlem ? bo wydaje mi się że tam jest sporo kształtów geometrycznych jakieś trójkąty , romby.

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź ?
Posiadam tablet i zainspirowała mnie ta praca i chce coś zrobić podobnego , tylko nie do końca wiem jak się za to zabrać.
Nie było by to problemem gdyby autorka była polką , bo wtedy mógł bym się z nią skontaktować i sam się zapytać.
A tak kaplica ;D
Wejdź i sprawdź Interaktywne Forum Komputerowe
Awatar użytkownika

krzysiekborowy

Post21 lip 2010, o 17:20

rysowane za pomoaca piórka , tworzac kształty, nadane rozne gradienty, a potem napewne zmienione style mieszania
www.krzysiekborowy.com - Fotografia, projektowanie, strony www, grafika, DtP, druk, fotomontaże, retusz, itp

mariatykar

Post3 wrz 2018, o 12:36

Świetne wykonanie! Mam nadzieję, że jak już coś stworzysz to się z nami podzielisz :)

Little

Post12 lis 2018, o 17:42

Mnie też zainteresował by tutorial. Ciekawy efekt i nawet wiem co fajnie by wyglądało zrobione taką techniką.

Wróć do Inspiracje