Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Drzwi... ujdzie ?

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

Tamten

Drzwi... ujdzie ?

Post10 lut 2011, o 15:31

barteks

Re: Drzwi... ujdzie ?

Post10 lut 2011, o 20:14

Ładny flash w logu, ale wydaje mi się za szybko oraz ostanie uwagi do loga to, że mogę zaznaczyć literę i nie mogę przejść do strony głównej. Oczywiście zmieniłbym kodowanie loga.

Tło pod stroną jest ok, ale to co już jest na białym do nie za bardzo. Zrobiłbym po prostu gradient no i lepiej by się czytało.

Tytuł "Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Baltnika" oddzieliłbym od słowa "jest" chyba, że takie założenie bo u reszty jest więcej czarnego i pasuje, natomiast tu nie.

W zakładce "Nasi partnerzy" zmieniłbym na inną czcionkę, albo tą co logo.

W kontakcie jest cudnie.

Jeszcze o logo ta animacja co przedstawia oferty to mogła by się przewijać co jakiś czas.

Wygląd oceniam na 6/10

Tamten

Post10 lut 2011, o 22:16

Dzięki barteks stronka jeszcze ciepła dopracuje się detale...

tsunami123

Post31 gru 2018, o 14:01

Jeżeli szukacie drzwi wejściowych to polecam http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/drzwi-na-zamowienie/ .

Wróć do Opinie, uwagi i oceny